O nás

Náš bungalov Rozárka Vám nabídne příjemné ubytování v krásné krajině národního parku České Švýcarsko nedaleko nejvyhledávanějších turistických cílů jako je Pravčická brána, soutěsky řeky Kamenice či Dolský mlýn.

Objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí a tak Vám nyní poskytne komfortní ubytování s plně vybavenou kuchyňskou linkou, prostorným proskleným obývacím pokojem s krbovými kamny a jídelním koutem, dvě ložnice a útulnou koupelnu se sprchovým koutem.

Obec Růžová, ve které se bungalov nachází je velmi akční vesnicí a velmi dobře vybavena – tenisové kurty, bowling, hřiště, několik restaurací a díky své poloze nedaleko hranic a krásného města Děčín vám zajistí nezapomenutelné zážitky z Vaší dovolené. ¨

Ubytování na chatě
Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 2 až 7 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje: K dispozici jsou dvě ložnice pro celkem 7 osob včetně jedné dvoupatrové palandy, obývací pokoj s jídelním koutem, kuchyň a koupelna.

Sociální zařízení: Koupelna se sprchovým koutem a WC.

Vytápění: Krbovými kamny plus přímotopy, el. bojler na teplou vodu.

Doprava, parkování: Bezproblémový příjezd až k bungalovu, parkování hned vedle objektu za branou až pro tři auta.

Stravování
V blízkosti vynikající restaurace U Kostela či Penzion 21 a obchůdek.

Vybavení chaty
Obývací pokoj je vybaven rohovým gaučem, jídelním koutem se vstupem na zahradu, krbová kamna a televize.

Plně vybavená kuchyňská linka s vestavnou troubou a sklokeramickou deskou, varná konvice, kávovar Dolce Gusto, lednička.

Venku ohniště a lavičky, možnost grilování, posezení pod střechou.

V celém objektu je možnost připojit se zdarma na Wi – Fi.

Výlety, atrakce, zábava
Okolní krajina – národní park České Švýcarsko, krásné turistické cesty, Pravčická brána, Edmundova a Divoká soutěska, Dolský mlýn, Růžovský vrch, Labské pískovce.

V obci Růžová se nachází tenisové kurty, dětské hřiště, bowling, mýdlárna (výroba vlastních mýdel z přírodních materiálů), farma s možností vyjížděk do přírody na koních či koupě domácích výrobků jako jsou sýry, mléka, jogurty.

V nedalekém Děčíně naleznete zrekonstruovaný zámek, který je dominantou města, krásné zámecké zahrady včetně kouzelné Růžové zahrady, muzeum, aquapark s termální vodou, ZOO,.. Můžete i využít možnosti projet se parníkem po Labi a to až do krásných Drážďan či Míšně.

Díky své poloze nedaleko hranic můžete zavítat i do národního parku Saské Švýcarsko a vidět krásný skalní most Bastei, pevnost Königstein apod..

Možnosti koupání: Kyjovská přehrada, vodní nádrž Chřibská, Olešský rybník, koupaliště Jetřichovice, aquapark Děčín, koupaliště Česká Kamenice, Benešov nad PLoučnicí – Termální koupaliště, rybník Doubice, koupaliště Velký Šenov, koupaliště Karlín, Školní rybník, Kytlice – Lesní rybník, Lipová – Zámecký rybník, koupaliště Jiřetín pod Jedlovou.

Turistické cíle v okolí: Divoká soutěska, Pravčická brána.